top of page

20. Melkveebedrijf van Blaaderen

  • 10 mei 2022
  • 1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 7 mei 2024

Ringdijk Bovenkerkerpolder 28, Nes aan de Amstel, ook te bereiken via de Middenweg

11.00 uur - 17.00 uur

Melkveebedrijf met 110 koeien, 40 stuks jongvee en schapen met lammetjes. Wij doen aan natuurbescherming en weidevogelbeheer en hebben samen met andere boeren Boeren van Amstel opgericht. Wij hebben een stal waar de koeien loslopen met speciale boxen z.g. diepstrooiselboxen en een “chillstal”.


Sinds 2021 bieden wij dagbesteding via de Stichting Landzijde.


U mag zelf een kijkje nemen maar wij willen ook graag alles over ons bedrijf vertellen.


Voor de kinderen hebben wij opdrachten en materialen over koeien, voer en melk. Natuurlijk kunnen ze met de kalfjes knuffelen


1 opmerking


Gast
een dag geleden

Het blijkt dat de analytische toon consistent is door alle thematische secties heen. Het betoog blijft gedisciplineerd en op bewijs gericht. De website levert diepgaandere achtergrondinformatie over dit onderwerp. Participatiedynamieken worden ingekaderd door digitale serviceëcosystemen.

https://legionbet-casino.co.nl/

Like
Nieuws uit het Amstelland

Stichting Beschermers Amstelland staat voor het behoud van Amstelland als een open en toegankelijk, vitaal agrarisch gebied met grote natuurwaarden waarin met respect voor landschap, natuur en cultuurhistorie kan worden geboerd en gerecreëerd.

 

Steun Beschermers Amstelland en word Beschermer.

Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Instagram
  • Twitter Basic Square

Stichting Beschermers Amstelland

info@beschermersamstelland.nl

Privacy voorwaarden SBA

 

Deelname aan activiteiten van de Stichting Beschermers Amstelland is op eigen risico. De stichting en het bestuur kan niet aansprakelijk worden gesteld.

 

Bij activiteiten van Stichting Beschermers Amstelland kunnen foto- en/of video opnamen gemaakt worden. Door deelname aan activiteiten van de Stichting Beschermers Amstelland stemt u ermee in dat deze media gebruikt kan worden voor publicaties.

bottom of page