20. Melkveebedrijf van Blaaderen
- 10 mei 2022
- 1 minuten om te lezen
Bijgewerkt op: 7 mei 2024
Ringdijk Bovenkerkerpolder 28, Nes aan de Amstel, ook te bereiken via de Middenweg
11.00 uur - 17.00 uur
Melkveebedrijf met 110 koeien, 40 stuks jongvee en schapen met lammetjes. Wij doen aan natuurbescherming en weidevogelbeheer en hebben samen met andere boeren Boeren van Amstel opgericht. Wij hebben een stal waar de koeien loslopen met speciale boxen z.g. diepstrooiselboxen en een “chillstal”.
Sinds 2021 bieden wij dagbesteding via de Stichting Landzijde.
U mag zelf een kijkje nemen maar wij willen ook graag alles over ons bedrijf vertellen.
Voor de kinderen hebben wij opdrachten en materialen over koeien, voer en melk. Natuurlijk kunnen ze met de kalfjes knuffelen



































Het blijkt dat de analytische toon consistent is door alle thematische secties heen. Het betoog blijft gedisciplineerd en op bewijs gericht. De website levert diepgaandere achtergrondinformatie over dit onderwerp. Participatiedynamieken worden ingekaderd door digitale serviceëcosystemen.