Stem op Beschermers Amstelland met de RaboClubsupport-actie!
- 59 minuten geleden
- 2 minuten om te lezen
Zoals ieder jaar doet de Stichting Beschermers Amstelland weer mee met de Rabo ClubSupport-actie die 7 september a.s. start. In deze jaarlijkse ClubSupport-actie kunnen Raboleden stemmen welke stichtingen, clubs en verenigingen een financieel steuntje in de rug krijgen.
Het bestuur van Beschermers Amstelland zou het zeer op prijs stellen. als u ook dit jaar weer een stem op onze stichting uitbrengt. De donatie vanuit het Rabobankfonds zal door Stichting Beschermers Amstelland vooral besteed worden aan de organisatie en invulling van onze Amstellanddag en Amstellandontmoetingen. Indien u zelf geen Rabolid bent kunt u eventueel wel Raboleden in uw omgeving tippen!

Van 7 tot en met 29 september
Van 7 tot en met 29 september kunt u stemmen op uw favoriete organisatie of clubs. Zie hier de link naar de stempagina. Ga op deze pagina naar de clubs en verenigingen die onder 'Amstel en Vecht' genoemd worden. In deze lijst staat ook Stichting Beschermers Amstelland waar u vervolgens op kan stemmen.
Naar rato van het aantal stemmen op een organisatie of vereniging wordt de totale ‘pot’ door de Rabobank verdeeld. Rabobank geeft ieder jaar zo een deel van het resultaat terug aan verenigingen en organisaties in de eigen regio. Uiteindelijk doel hiervan is om deze verenigingen en organisaties toekomstbestendiger te maken. Zie voor meer info: www.rabobank.nl/clubsupport. U kunt ook stemmen met de RabobankApp.
Er kan per Rabolid op drie verschillende organisaties gestemd worden. Alleen Raboleden kunnen meebeslissen welke maatschappelijke initiatieven ondersteund worden; u hoeft niet per se SBA-Beschermer te zijn.
Meer informatie
Stichting Beschermers Amstelland zet zich in voor het behoud van Amstelland, met name de Amstelscheg, als een open, toegankelijk en vitaal agrarisch landschap met grote natuurwaarden. In dit landschap moet, met respect voor landschap, natuur en cultuurhistorie, ruimte blijven voor landbouw en recreatie. Versnippering en het geleidelijk afknabbelen van de landschapsranden tasten de kernwaarden van Amstelland aan. Zie ook voor kennis van onze inzet en activiteiten onze website (www.beschermersamstelland.nl), ons meest recente Jaarverslag en ons Manifest “Wij staan nog steeds voor Amstelland”.
Wij spreken met inwoners en met overheden over het Amstelland-gebied. Zie bijvoorbeeld onze Zienswijze op de Ontwerp-Omgevingsvisie van de provincie Noord-Holland.
Zie voor de resultaten van vorig jaar het nieuwsbericht op onze website.
Alvast bedankt voor uw stem !



































Opmerkingen