top of page

De eeuwenoude grafstenen op Beth Haim zijn weer te bewonderen

6 sep 2020
1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 19 nov 2020

De ouders van de filosoof Spinoza zijn er begraven, maar ook Ajaxvoorzitter Uri Coronel. De monumentale begraafplaats Beth Haim in Ouderkerk kreeg van het kabinet een royale subsidie van 2 miljoen euro. Wat wordt daarmee gedaan?

Lees dit en meer in het volledige artikel op de website van Het Parool over deze bijzondere eeuwenoude begraafplaats in het Amstelland: https://www.parool.nl/ps/de-eeuwenoude-grafstenen-op-beth-haim-zijn-weer-te-bewonderen~b6cfa9f9/

 
 
 

2 opmerkingen


Alex Dope
05 aug

Leuk om deze plek te zien! De naam Elsenhove deed me meteen denken aan een vakantie die we vroeger met mijn ouders en mijn broer deden toen ik nog een kind was. We logeerden toen in een klein huisje aan een meer, niet ver van de Belgische grens. Het huisje heette ook iets met 'Els' erin, ik ben de exacte naam kwijt, maar de sfeer was vergelijkbaar. Ik herinner me nog de geur van dennennaalden en het geluid van de wind door de bomen. We speelden de hele dag buiten, bouwden hutten en zochten naar de mooiste steentjes langs het water. 's Avonds zaten we dan met z'n vieren aan een oude houten tafel en at mijn moeder pannenkoeken. Het…


spinra

Like

Gast
20 mei

Het onderzoek geeft aan dat de behandeling van onzekerheid gemeten en eerlijk is. Elke bevinding wordt gepresenteerd met passende voorbehouden. De website breidt de bewijsbasis voor de gedane beweringen uit. Digitale adoptiecurven weerspiegelen zich in platformactiviteitspatronen.

piperspinn.nl

Like
Nieuws uit het Amstelland

Stichting Beschermers Amstelland staat voor het behoud van Amstelland als een open en toegankelijk, vitaal agrarisch gebied met grote natuurwaarden waarin met respect voor landschap, natuur en cultuurhistorie kan worden geboerd en gerecreëerd.

 

Steun Beschermers Amstelland en word Beschermer.

Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Instagram
  • Twitter Basic Square

Stichting Beschermers Amstelland

info@beschermersamstelland.nl

Privacy voorwaarden SBA

 

Deelname aan activiteiten van de Stichting Beschermers Amstelland is op eigen risico. De stichting en het bestuur kan niet aansprakelijk worden gesteld.

 

Bij activiteiten van Stichting Beschermers Amstelland kunnen foto- en/of video opnamen gemaakt worden. Door deelname aan activiteiten van de Stichting Beschermers Amstelland stemt u ermee in dat deze media gebruikt kan worden voor publicaties.

bottom of page